Stal Rzeszów mistrzem Podkarpacia U-12.

Stal Rzeszów najlepszą drużyną w futsalu kat. U-12 na Podkarpaciu.  Rzeszowianie okazali się najlepsi w finałowym turnieju rozegranym w Łańuckiej hali MOSiR.

Do turnieju finałowego przystąpiło ostatecznie dziewięć drużyn, które zagrały w trzech grupach. Podczas wszystkich meczów był wysoki poziom sportowy, często decydowały pojedyncze akcje o końcowym sukcesie. W fazie finałowej mecze były na tyle wyrównane, że o końcowym rezultacie zadecydowały liczba strzelonych goli.

Podczas wręczenia nagród byli obecni Michał Mglej – Zastępca Burmistrza Miasta Łańcut, Jerzy Hałka – Dyrektor MOSiR Łańcut, Michał Mac – Koordynator Biura Rozwoju Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Łańcuta, Janusz Szczupak – Przewodniczący Wydziału Młodzieżowego w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej oraz Wiesław Woś – Członek Zarządu Podokręg Rzeszów.

Warto podkreślić, że cykl wszystkich imprez futsalowych U-12 był dofinansowany przez Ministerstwo Sportu. Za całe Młodzieżowe Mistrzostwa Podkarpacia w Futsalu U-12 sprawował nadzór Adam Onyszczuk – zastępca Przewodniczącego Wydziału Futsalu.

Ostateczna klasyfikacja:
1. Akademia Piłkarska Stal Rzeszów
2. SMS Igloopol Dębica
3. Klub Sportowy Ekoball STAL SANOK
4. Piłkarskie Nadzieje Mielec
5. SPEC Stal Łańcut
6. Góral Tryńcza Futsal-Team
7. Czarni Oleszyce
8. Akademia Piłkarska WIKI Sanok
9. UKS SMS Przemyśl

Wyróżnienia indywidualne:
Król strzelców – Konrad Król (Ekoball STAL SANOK)
Najlepszy bramkarz – Maksymilian Lis (SMS Igloopol Dębica)
Najlepszy piłkarz turnieju – Jakub Koszuliński (Akademia Piłkarska Stal Rzeszów)