W sobotę powalczą na piasku

W sobotę na obiektach MOSiR Łańcut rozegrane zostaną I Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Beach Soccerze, których organizatorem będzie Wydział Futsalu Podkarpackiego ZPN.


W zawodach zagra 9 zespołów podzielonych na 3 grupy.

 

Najważniejsze informacje:

  • Max w kadrze może być max 12 osób.
  • Na obiektach MOSiR nie będzie można oficjalnie spożywać alkoholu.
  • Organizatorzy przygotowali ciepły posiłek dla każdej drużyny. Jest też sklepik z różnymi rzeczami, napoje, itp.
  • Każda drużyna dostanie 1 zgrzewkę 1,5l wody niegazowanej
  • Sędziowie: Jan Gawle, Michał Potępa, Paweł Wałęga
  • Start turnieju o 9.00
  • Planowane zakończenie turnieju ok.18.00
  • Miejsce turnieju: Łańcut, ul. Składowa (otwarte baseny MOSiR Łańcut)
  • Każda drużyna musi posiadać 1 komplet strojów (koszulka, spodenki)

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

SPAR ŁAŃCUT

FENIKS OPOCZNO

MILLENIUM GLIWICE

ISKRA ZGŁOBIEŃ

POLONIA RZESZÓW

HEIRO RZESZÓW

COLBICO POLANKA

PROJEKTANT RZESZÓW

EXTRALIGA TYCZYN

8.30 – Zbiórka zawodników

8.40 – Zebranie kierowników drużyn (wydanie wody, bonów na jedzenie, wyjaśnienie zasad w Beach Soccera)

9.00 – Mecz nr 1 : SPAR ŁAŃCUT – COLBICO POLANKA

9.25 – Mecz nr 2 : POLONIA RZESZÓW – PROJEKTANT RZESZÓW

9.50 – Mecz nr 3 : HEIRO RZESZÓW – EXTRALIGA TYCZYN

10.15 – Mecz nr 4 : ISKRA ZGŁOBIEŃ – COLBICO POLANKA

10.40 – Mecz nr 5 : FENIKS OPOCZNO – PROJEKTANT RZESZÓW

11.05 – Mecz nr 6 : MILLENIUM GLIWICE – EXTRALIGA TYCZYN

11.30 – Uroczyste otwarcie boiska Beach Soccer

11.45 – Mecz nr 7 : SPAR ŁAŃCUT – ISKRA ZGŁOBIEŃ

12.10 – Mecz nr 8 : FENIKS OPOCZNO – POLONIA RZESZÓW

12.35 – Mecz nr 9 : MILLENIUM GLIWICE – HEIRO RZESZÓW

BARAŻE

12.40 – Mecz nr 10 : 2A – 3C

13.05 – Mecz nr 11 : 3A – 2B

13.30 – Mecz nr 12 : 2C – 3B

13.55 – 14.15 – przerwa dla sędziów

14.15 – 14.40 – Mecz nr 13 : 1C – Zwycięzca Mecz nr 11

15.05 – 15.30 – Mecz nr 14 : 1A – Zwycięzca Mecz nr 12

15.30 – 15.55 – Mecz nr 15 : 1B – Zwycięzca Mecz nr 10

FINAŁ

16.00 – 16.25 – Mecz nr 16 : Zwycięzca Mecz nr 13 – Zwycięzca Mecz 14

17.00 – 17.25 – Mecz nr 17 : Przegrany Mecz nr 16 – Zwycięzca Mecz nr 15

17.30 – 17.55 – Mecz nr 18 : Zwycięzca Mecz nr 16 – Zwycięzca Mecz nr 15

18.15 – 18.30 Ceremonia rozdania nagród