Wyniki na żywo – Futsalowa Podkarpacka Liga Mistrzów

FPLM_logo_rozgrywek_krzyweJuż dzisiaj (tj. w niedzielę 6 marca) rozegrana zostanie czwarta edycja Futsalowej Podkarpackiej Ligi Mistrzów, która swój początek miała w 2013 roku w Jaśle.  Ok. g. 16:30 powinniśmy poznać najlepszą amatorską drużynę w województwie. Na bieżąco będziemy podawać wyniki rywalizacji na hali przy ul. Miłocińskiej w Rzeszowie.

Futsalowa Podkarpacka Liga Mistrzów – skrócony regulamin zawodów:

  • Uzupełnioną listę zawodników należy przedłożyć na stoliku sędziego czasowego 30 minut przed pierwszym meczem w turnieju,
  • Przed każdym spotkaniem należy pobrać i uzupełnić protokół meczowy,
  • Awans do półfinałów wywalczy po 2 najlepsze drużyny z grupy.
  • Czas gry 2 x 12 minut brutto z zatrzymywaną ostatnią minutą przy wyniku stykowym (maksymalnie 2 bramki różnicy),
  • Rzut karny przedłużony po 4 i kolejnym faulu w połowie,
  • Drużynie przysługuje 1 czas na jedno spotkanie,
  • Nie są wymagane ochraniacze na golenie.
  • Mecze rozgrywane są wg. przepisów Futsal FIFA.
  • Po bezpośredniej czerwonej kartce zawodnik pauzuje 1 mecz chyba, że organizatorzy podejmą inna decyzję.
  • W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem decydujący głos posiada organizator zawodów,
  • Kontakt, Łukasz Krawczyk tel. 600 418 812

Grupa A (punkty/mecze)
1 – Pagumet Żwir Geo S.C. Dukla  7/3
2 – Polonia Rzeszów                              6/3
3 – STARSi Dynów                                  4/3
4 – LKS Manasterz                                  0/3

Grupa B (punkty/mecze)
1 – Huragan Gniewczyna                    9/3
2 –
Bispol Łańcut                                       6/3
3 – Biuro Plus Stalowa Wola              3/3
4 – La Passione Stalowa Wola           0/3


Terminarz (mecze 2 x 12 minut):

Faza grupowa:
08:00 Polonia – Manasterz 4-3
08:30 STARSi – Pagumet 2-2
09:00 Huragan – LaPassione 3-0
09:30 Bispol – Biuro Plus 4-2
10:00 Polonia – STARSi 3-0
10:30 Manasterz – Pagumet 1-5
11:00 Huragan – Bispol 5-0
11:30 LaPassione – Biuro Plus 0-3 
12:00 Polonia – Pagumet 1-3
12:30 STARSi – Manasterz 8-3
13:00 Bispol – LaPassione 6-1
13:30 Huragan – Biuro Plus 5-2

Półfinały:
14:00 1 A Pagumet Dukla – 2 B Bispol  Łańcut 1-1 (k. 3-2)
14:30 2 A Huragan Gniewczyna – 1 B Polonia Rzeszów 0-2

Mecz o 3 miejsce
15:10 Bispol Łańcut – Huragan Gniewczyna 2-2 (k.5-6)

FINAŁ
15:45 Pagumet Żwir Geo S.C. Dukla – Polonia Rzeszów 1-1 (k.6-5)

Wręczenie pucharów i medali:
16:20

Najlepszy strzelec: Frączek Krystian
Najlepszy bramkarz: Drzystek Bartosz
Najlepszy Zawodnik: Moszczyński Karol

 

1 POLSKA LIGA FUTSALU
17:30 Heiro Rzeszów – GKS Tychy